Nieuws

Gatie Elings neemt afscheid van het Cambreur College

By juli 19, 2016februari 15th, 2021No Comments

Gatie Elings neemt afscheid van het Cambreur College

‘Eén grote familie!’

Bijna 14 jaar werkte zij op onze school. Ze was het eerste gezicht dat je tegenkwam als je ’s ochtends gebouw A betrad: Gatie Elings. Vanaf volgend schooljaar zullen we dat vriendelijke gezicht moeten missen, want Gatie gaat met pensioen.

Na zich als administratief medewerkster ingezet te hebben bij een postorderbedrijf, bij Interpolis en het Baronie College (nu ROC) kwam Gatie in 2002 in dienst van het Cambreur College. Haar taken waren met name het telefonisch te woord staan van bezoekers, ouders, collega’s en leerlingen, het aannemen van de pakketpost en het invoeren van de ziekmeldingen. Een baan met veel contacten dus, en dat beviel Gatie heel goed. Ze had een fijn contact met alle medewerkers; als ze er toch éentje zou moeten uitlichten, dan is dat Renate Siemons, met wie ze ook buiten de school contact heeft.             Heel speciaal vindt Gatie het, dat ze zich overal bij betrokken wist: “Het is hier één grote familie. Je leeft mee met het wel en wee van iedereen.” Na een telefoontje dat ze in het Engels afwerkt, vervolgt ze: “Ik ervaar verreweg de meeste ouders ook als erg positief over onze school. De leerlingen hebben het hier naar hun zin, zijn ook heel positief en mééstal superbeleefd.”             De vraag of ze een tip of advies heeft voor ons college, vindt ze lastig. “Natuurlijk is ons gebouw al flink gemoderniseerd, maar het mag nog wel wat moderner.  Maar ja, dat kost geld, hè!”             “Wat ik in de rest van mijn leven ga doen? Genieten! Ik hou van tuinieren, lezen en dansen. ’s Zomers maken we toertochten met onze oldtimers. We hebben een Fiat 500, een Fiat X1/9 en mijn man heeft pas geleden een Triumph Spitfire op de kop getikt die hij gaat opknappen. We hebben ook nog een camper en niet te vergeten twee zoons en schoondochters inclusief twee kleinkinderen. “

Gatie, geniet van je welverdiende vrije tijd.

AGENDA

Tweede tijdvak centraal examens

Eind datum: 25 jun
Read More

08.00 bekendmaking normering tweede tijdvak

Read More

19.00 ophalen cijferlijsten geslaagden, onder voorbehoud

Read More

Contact