Leraren

Leraren - Cambreur college

Akkermans, P.J.C.
economie, digiwijs
Akkermans, S.
beeldende vorming, haco
Augustijn, E.L.J.
Nederlands
Baardwijk, L.A.G. van
Nederlands
Ballemans, L.
haarverzorging
Barends-Chisholm BA (Hons), J.
native speaker TTO, Engels, English*
Bebrout, M.R.
geschiedenis, mens en maatschappij, rots en water
Bekkers, A.F.V.
biologie
Berg B.Ed., P.P.G. van den
Engels
Bogaarts, C.P.M.
Engels, ondersteuningscoördinator
Bredius, Drs. M.C.S.E.
Frans
Broek, M.H.W.M. van den
lichamelijke opvoeding
Brouwers, S.J.
geschiedenis, History, Global Studies
Bruynen, M.
Duits, maatschappijleer
Buijs, M.J.M.
biologie, coach
Cemrek-Demirtas B.Ed., Z.
economie, economie en ondernemen, d&p
Dal, C.M.G. van
lichamelijke opvoeding, rots en water
Daniel, L.J.A.
decaan, handel en administratie, wiskunde, natuurkunde
Deelen, T.T.H.P.
lichamelijke opvoeding
Dekkers, R.M.
tekenen, beeldende vorming
Dierckx, D.
Engels
Dierx-de Groot, J.M.R.
Duits, Nederlands
Dirven, P.L.G.
Duits, Engels
Dolevo, Drs. R.S.P.P.
scheikunde, natuurkunde, Science
Eendenburg, E.L. van
vormgeving, ckv beeldende vorming
Eersel, C.W.C. van
rots en water, lichamelijke opvoeding
Engelen, R.H.C.
ckv-1, beeldende vorming, Arts
Essanhaji, A.
wiskunde, rekenen
Gagliardi M.Ed., M.A.P.W.
maatschappijleer, maatschappijwetenschappen, haco
Gastel, S.C.P. van
biologie, Biology
Gouw, E.C.C.M. de
wiskunde
Govers, N.S.
Duits
Groeskamp, Drs. A.J.J.
Nederlands
Groot, A.M.E. de
zorg en welzijn, decaan bb/kb
Hawkins, C.P.
Engels, English IB
Heezius, S.J.
biologie
Heide, H.O. van der
geschiedenis, counselor
Heijden, A.H.J. van der
natuurkunde, scheikunde, arbo-coördinator
Houtdijk, D.
natuurkunde
Hoven, Drs. V.T.M. van den
Nederlands
Hulten, A.M.L. van
Frans
Jacobs, K.J.M.
beeldende vorming, ckv
Jacobs, M.
levensbeschouwing
Jalaly, S.
wiskunde, Mathematics
Jolie, H.J.
wiskunde, rekenen
Kant, M.A.P.
Nederlands
Kavelaars, S.
wiskunde, Mathematics
Kock, A.D.N. de
natuurkunde
Kiemeney, J.G.
economie
Koenen, Drs. S.
lichamelijke opvoeding, Physical Education
Koot, Drs. M.
Frans, decaan (T)vwo
Koreman, P.J.C.C.
geschiedenis, History
Kruithof, N.
biologie
Kuijpers, P.F.F.M.
levensbeschouwing, filosofie, coach
Kuppeveld, M. van
Nederlands
Lafeber, A.P.
Nederlands
Laghzaoui Ph.D, M.
Engels, English+, English IB
Leliveld, M.C.
beeldende vorming, ckv
Linders M.Ed., R.A.H.
Duits
Mannaerts, L.N.J.
geschiedenis, maatschappijleer, mens en maatschappij
Mouwen, A.
wiskunde
Nuijten, P.C.A.
beeldende vorming, ckv
Ommen, BA C.W. van
levensbeschouwing
Ottevanger-Fitters, N.
Duits, counselor
Oversteeg-Nguyen, Drs. T.T.U.
biologie, Biology
Pedro, S.R.
technologie, dienstverlening & producten, ict-coördinator
Pfrommer, J.C.J.
natuurkunde, nask1
Pfrommer, J.J.C.
Nederlands, mens en maatschappij
Rijnen, G.A.A.M.
beeldende vorming, Arts, kunst beeldend, counselor, zorgcoördinator
Robben M.Ed., P.A.M.
Nederlands
Romme, E.A.L.M.
decaan mavo, dienstverlening & producten, facilitaire dienstverlening, inrichting en verzorging
Rooij, C.M. van
kennismaking met uiterlijke verzorging, mens en activiteit, mens en zorg, mens en gezondheid
Rooij-van Broekhoven, W.A.C. van
Nederlands
Schellekens, M.
Nederlands
Schoots, R.R.
economie, digiwijs, dienstverlening en producten
Schrover, Drs. J.M.J.
biologie, science
Siemons, A.M.P.
Engels
Smit, L.
Engels
Smits, Ing. L.T.B.
wiskunde
Spijker, T.T.M.
aardrijkskunde
Sprangers, Drs. A.J.B.M.
natuurkunde
Sunten, T.L.J. van
lichamelijke opvoeding, ondersteuning bij sport en bewegingsactiviteiten, rots en water, Physical Education
Taks, D.N.
Nederlands
Tennebroek, Drs. B.P.A.H.
economics, bedrijfseconomie
Tetteroo-Boersen, W.
Engels
Teurlings, W.A.G.M.
Engels
Thielen Msc, B.C.B.
aardrijkskunde, Geography, Global Studies
Toorop, R.
presentatie en styling, vormgeving, beeldende vorming
Trella, A.M.
English
Trommelen, O.
digiwijsheid, haco, informatica
Turkyilmaz, G.
economie
Veeken, P.C.F. van der
natuurkunde, nask1
Veen, K. van
muziek, Music
Veerdonk, R.P.L. van de
aardrijkskunde
Velde, L. van der
levensbeschouwing, Praktijk LOB
Verbrugge, N.J.A.A.M.
wiskunde
Verstegen B.Ed., K.J.A.
aardrijkskunde, mediawijsheid
Vink, E.
wiskunde, Mathematics
Vlaardingerbroek B.Ed., K.
ckv, beeldende vorming
Vries, J.P. de
economie
Vrieze, A.A.M. de
informatica
Wagemakers, D.M.
Nederlands, biologie
Wegen, M.R.J. van der
lichamelijke opvoeding, Physical Education
Wiaterek, M.C.M.J.
ondersteuningscoördinator
Willemen, M.
natuurkunde, rekenen, wiskunde
Willemse, T.
maatschappijleer, maatschappijwetenschappen
Wisse, J.P.
biologie, mediawijsheid
Wolf, M. de
Nederlands
Weterings, M.
zorg en welzijn
Zeamari, Y.
Frans

Meer

AGENDA

Start CSPE tot en met 8 juli Eind datum: 08 jul
Read More
rapportvergaderingen, leerlingen vrij
Read More
08.00 uitslag centraal examen 2de tijdvak
Read More

Contact