Nieuws

Cambreurleerlingen ontwerpen tacohouder en shotjeskoeler in plaatstaal

Cambreurleerlingen ontwerpen tacohouder en shotjeskoeler in plaatstaal

Voor het vak HACO (Havisten Competent) hebben Cambreurleerlingen uit havo 4 aan levensechte opdrachten gewerkt, voor verschillende bedrijven in Dongen.

Voor de opdracht “Van Schijndel Metaal daagt jou uit om een product te ontwerpen van plaatstaal” was weer veel belangstelling. Uiteindelijk heeft de opdracht niet één, maar zelfs twee winnende groepen opgeleverd. Jarno, Damian, Tom, Joep en Teun uit ha4a ontwierpen een tacohouder en Floor, Rosalie, Pleun en Evy uit ha4b ontwierpen een shotjeskoeler.

Afgelopen Woensdag kwam Jessica van Schijndel (Van Schijndel Metaal) de winnende ontwerpen, uitgevoerd in plaatstaal, officieel overhandigen aan onze leerlingen. Vol trots poseren ze samen met Jessica en hun eigen ontwerp voor de foto. Het was voor onze leerlingen ontzettend gaaf om een ontwerptekening op papier te zien veranderen in een voorwerp wat je ook écht kunt gebruiken, voor een feestje bijvoorbeeld (maar, daar wachten ze natuurlijk nog even mee!).

AGENDA

Meivakantie

Eind datum: 14 mei
Read More

Contact