Nieuws

Ontdekken + leren op de Studie- en BeroepenVoorlichtingsavond dinsdag 4 november

By november 7, 2014februari 15th, 2021No Comments

Ontdekken + leren op de Studie- en BeroepenVoorlichtingsavond dinsdag 4 november

Zo’n 80 voorlichters van de MBO-scholen uit de regio waren gekomen om onze leerlingen en hun ouder(s)/verzorger(s) concrete informatie te geven over vervolgopleidingen. Ouders en leerlingen ervaren het als prettig dat wij op deze manier deze informatieavond invullen. Dat blijkt wel uit de vele enthousiaste reacties. Het is een hele klus om deze voorlichtingsavond goed te organiseren. En ook dit jaar is het weer een groot succes gebleken.

Voorlichters van de MBO-scholen waren zeer te spreken over de betrokkenheid van onze leerlingen en hun ouder(s)/verzorger(s) tijdens de specifieke voorlichtingen in de lokalen. In korte tijd hebben ze veel informatie opgedaan. Ook bij de informatiestands in de aula was het een enorme drukte.

Wij kijken met veel tevredenheid terug op deze zeer geslaagde en zinvolle voorlichtingsavond. Wij wensen de leerlingen veel succes bij het maken van de juiste keuze voor een vervolgopleiding.
 

AGENDA

08.00 bekendmaking normering vmbo bb/kb

Read More

ZOMERVAKANTIE

Eind datum: 05 sep
Read More

Contact