Nieuws

Eigengemaakt onderwijsmateriaal voor Nepal

By september 29, 2014februari 15th, 2021No Comments

Eigengemaakt onderwijsmateriaal voor Nepal

Zelf posters ontwerpen en dan laten bezorgen in Nepal om daar op scholen te kunnen gebruiken, dat is toch geweldig?
Onze tweedejaars havo-leerlingen van de tweetalige afdeling kregen dinsdag 23 september bezoek van gastspreker Jack de Smit. Hij vertelde de leerlingen over zijn band met Nepal en hoe ooit ons Klusproject met Trees van Rijsewijk tot stand is gekomen. Hij vertelde uitgebreid over de belangrijke rol van het Cambreur College daarin. Onder andere hebben onze leerlingen met hun donaties een bijdrage geleverd aan het bouwen van nieuwe scholen. Een van deze scholen is de Kumarischool, waar ook een weeshuis aan verbonden is. Voor deze school zijn de middelen nog altijd erg beperkt. Daarom leek het ons een goed idee als onze leerlingen zelf als ontwerper aan de slag gingen om zinvolle lokaalaankleding te creëren. Drie uur lang hebben ze meerdere posters ontworpen, in het Engels uiteraard, met thema’s als pesten, rekenen, fruit, alfabet en tafeltjes. De posters zullen worden afgedrukt en meneer De Smit zal ze in december hoogstpersoonlijk op de school gaan afgeven.
 

AGENDA

Contact