Nieuws

Kom naar het Cambreur College!

By februari 5, 2014februari 15th, 2021No Comments

Kom naar het Cambreur College!

Jessie uit mavo 4 doet een oproep: Ben jij ook op zoek naar een leuke, maar toch leerzame school? Dan is het Cambreur College een prima school voor jou! Kom dus morgen, 5 februari, een kijkje nemen en schrijf je in!

Als je onze school bezoekt, let dan vooral op onze prachtige aula. Daar worden voordat de pauze begint, heerlijke broodjes e.d. bereid. Let ook eens op de leraren. Zij zijn bereid al je problemen op te lossen.

Onze afdeling bestaat uit een heleboel leraren en twee teamleiders die de touwtjes in handen hebben. De afdeling mavoplus is gelegen in de rechtervleugel van het gebouw.

Hier op gebouw A zitten tweede, derde en vierde klassen. We hebben een ruime school met mooie lokalen en een goede werkomgeving.

Dus heb je interesse? Kom dan snel kijken!

 

AGENDA

Contact