Nieuws

Mirjam Bredius gaat met pensioen

Mirjam Bredius gaat met pensioen

37 onderwijsjaren heeft zij erop zitten, waarvan 34 jaar op onze school. Al die jaren heeft zij haar vak met trots gegeven aan de leerlingen. Daarnaast heeft ze genoten van de excursies die plaats vonden in Lille, de videoconferenties die waren met leerlingen in Mumbai en de schoolkrant die ze samen met een collega vormgaf. Nu is het tijd om met pensioen te gaan en te gaan genieten van de rust. Ze creëert voor zichzelf meer tijd om (buiten schoolvakanties!) op reis te gaan, nog meer te wandelen met haar hond, fotoboeken te maken, te tuinieren of te lezen.
We danken Mirjam voor haar jarenlange inzet op onze school en de vele lessen Frans die zij aan leerlingen heeft gegeven. Geniet van je pensioen!

AGENDA

zomervakantie vanaf 13.00 uur tot en met vrijdag 16 augustus Eind datum: 16 aug
Read More
Accolade met welkom en start nieuwe schooljaar
Read More

Contact