Nieuws

Ben jij klaar voor het middelbaar?

By januari 27, 2021februari 15th, 2021No Comments

Ben jij klaar voor het middelbaar?

Beste leerlingen van groep 8,
Beste leerlingen van groep 7,
Geachte ouder(s) en verzorger(s),

Zo graag hadden we jullie op 6 februari op onze school welkom geheten. We hadden een rondleiding in ons nieuwe gebouw en op gebouw B al helemaal georganiseerd.
Jammer.

Maar we hebben niet stil gezeten. We gaan jullie toch onze school laten zien. Jesse Pfrommer en Koen Verstegen, docent natuurkunde en docent aardrijkskunde, nemen jullie mee in een livestream. Je kunt dus tijdens de wandeling je vragen direct aan hen stellen.

Wat je wel vooraf moet doen: je moet onze facebookpagina cambreur liken (https://www.facebook.com/cambreurcollegedongen). Dan krijg je een bericht op je tijdlijn en kun je zien wanneer de heren live gaan.

Op deze open dag kun je ook chatten met leerlingen, docenten en leden van de schoolleiding. Al je vragen kun je stellen, dus maak maar alvast een lijstje. De chatbox kun je bereiken via www.cambreuropendag.nl.

En hebben jij of je ouders vragen over het onderwijs op vmbo, mavo, havo, vwo of tweetalig? Wil je meer weten over de ondersteuning die we kunnen bieden? Dan kun je je met je ouders inschrijven voor een zoombijeenkomst eveneens via www.cambreuropendag.nl . Vanaf vrijdag 29 januari is dit mogelijk. En hier vind je ook allerlei filmpjes die je een indruk geven van het Cambreur.

We hebben een dagprogramma klaar.
9.30 -10.00 uur          vragenronde met de coördinator Tweetalig Onderwijs
10.00 – 10.30 uur       livestream rondleiding nieuwbouw
11.00 – 11.30 uur         vragenronde met de afdelingsleider
12.00 – 12.30 uur        korte presentatie over begeleiding en ondersteuning door de
ondersteuningscoördinator
12.00 – 14.00 uur       chatbox met leerlingen
13.00 – 13.30 uur        livestream rondleiding nieuwbouw
14.00 – 14.30 uur        vragenronde met de afdelingsleider
15.00 – 15.30 uur        vragenronde met de coördinator Tweetalig Onderwijs
15.30 – 16.00 uur        chatbox met medewerkers

Van maandag 8 tot en met 12 februari maken we dagelijks een Cambreurjournaal. Daarover hoor je later meer.

We hopen je online te zien op 6 februari!

Team Cambreur

 

AGENDA

Start CPE tekenen mavo tot en met vrijdag 17 mei Eind datum: 17 mei
Read More
meivakantie Eind datum: 03 mei
Read More

Contact