Nieuws

The Sleeping Beauty

By februari 3, 2020februari 15th, 2021No Comments

The Sleeping Beauty

Op donderdag 30 januari vertrokken de leerlingen van tvw1b en thv1c, samen met enkele ouders en docenten, naar theater Cascade in Hendrik-Ido-Ambacht om de pantomimevoorstelling “The Sleeping Beauty” te bekijken. Alle in de Engels + les besproken pantomimekenmerken kwamen aan bod: slapstick, muziek en dans, een man die een vrouwenrol speelt en veel interactie met het publiek. Onze leerlingen deden goed mee. Steeds als de boze fee verscheen, werd er heel hard ‘boe’ geroepen. En zodra de nar Billy Bob ten tonele verscheen, riep de hele zaal heel hard : ‘Hello, Billy Bob!’ Samen met de koning en koningin, de prins en prinses klinkt dit nog als een klassiek sprookje, zoals we dat allemaal kennen. Maar in deze pantomime was ook de moderne tijd ingetreden: De prinses zocht haar prins op Tinder, de koning en koningin hadden geen idee hoe om te gaan met een I-pad en Billy Bob was een expert in het bouwen van een tijdmachine. Billy bleek dit geleerd te hebben van een bekende dokter (doctor who? Yes, this famous person). De hilarische scenes werden afgewisseld met liedjes als ‘Paradise by the Dashboard Light’, ‘Happy’ en de openingstune van de Big Bang Theory. Onze leerlingen zongen mee, dansten mee en waren zeker weten een zeer enthousiast publiek.

Na de voorstelling konden er nog selfies gemaakt worden met de cast. Even ná 23.00 uur was de laatste leerling weer thuis. Superfijn dat zoveel ouders voor het vervoer wilden zorgen!

AGENDA

stageweken leerlingen vmbo leerjaar 3 Eind datum: 24 mei
Read More
centraal examen tot en met woensdag 29 mei Eind datum: 29 mei
Read More

Contact