Nieuws

Engelstalig toneel op het Cambreur

By november 26, 2019februari 15th, 2021No Comments

Engelstalig toneel op het Cambreur

Op woensdag 20 november werd klas Tvw2b in tweeën gesplitst om als “little Victorians” zelf te acteren voor ouders en enkele docenten, geïnstrueerd door twee Engelstalige acteurs van Phileas Fogg. Het werd een indrukwekkende voorstelling, waarbij onze leerlingen overtuigend kinderarbeid verrichtten als bedelaars, werkers in een kolenmijn, schoorsteenvegers of beginners in een textielfabriek. Duidelijk werd dat de kwaliteit van het onderwijs toen op een heel laag pitje stond en dat kinderen het tegenwoordig véél beter hebben dan in het Verenigd Koninkrijk in de tijd van koningin Victoria. Een aantal kinderen sneuvelden zelfs, in die tijd niet ongebruikelijk. De Engelstalige acteurs waren flink onder de indruk van de acteer- en taalvaardigheden van onze leerlingen!

Eerder die dag was Thavo2 met evenveel inzet aan de slag geweest, waarbij ook zij genoten van de activiteit die een les Engels, drama, geschiedenis en maatschappijleer in een was.

AGENDA

toetsweek 3 tot en met 21 juni Eind datum: 21 jun
Read More
17 tot en met 25 juni centraal examen tijdvak 2 Eind datum: 20 jun
Read More

Contact