Nieuws

Polderevents

By juni 6, 2019februari 15th, 2021No Comments

Polderevents

Een deel van de 3e jaars leerlingen van het vmbo hadden op woensdag 29 mei 2019 een activiteit op de planning staan. Namelijk: polderevents. Polderevents zorgt voor onvergetelijke groepsuitjes die bijdragen aan een goede teambuilding. Op deze dag zat het weer ons ontzettend mee.

Onze leerlingen werden hartelijk ontvangen door de activiteitenbegeleider. Deze dag hebben onze leerlingen verschillende activiteiten uitgevoerd in twee teams. De strijd was vanaf het begin al bikkelhard. De teams gingen eigenlijk wel netjes gelijk op.

Tijdens de pauze was het even bijkomen en tijd voor een stuk fruit en wat drinken. Daarna gingen ze weer lekker aan de slag. Door het enthousiasme van de begeleider werden onze leerlingen ook weer zichtbaar enthousiast. De begeleiders en ook de begeleidende docenten stonden aan de kant om de leerlingen te coachen en aan te moedigen. De activiteiten verschilden in onder andere behendigheid, denkniveau, sport.

Het was een nek aan nek race en de leerlingen hebben hier zichtbaar van genoten.

AGENDA

Start CPE tekenen mavo tot en met vrijdag 17 mei Eind datum: 17 mei
Read More
meivakantie Eind datum: 03 mei
Read More

Contact