Nieuws

Bezoek van van het Lycée international Montebello in Lille

By april 5, 2019februari 15th, 2021No Comments

Bezoek van van het Lycée international Montebello in Lille

Twee klassen van het Lycée international Montebello in Lille bezochten op 2 april enkele uren onze school. We hebben een programma gedraaid waarbij de leerlingen uit vw4a en Tvw4b hun Engels en/ of hun Frans in de praktijk konden brengen. Gekoppeld aan een Fransman of Française kwam een aantal onderwerpen voorbij: “speakdating”, “Atlas of European Values”, het schoolgebouw, het schoolleven en ten slotte een prachtige lunch aangeboden door de leerlingen. Onder het toeziend oog van een aantal collega’s werd opnieuw duidelijk dat dit soort internationale ontmoetingen onze leerlingen laat groeien. We mogen met trots terugkijken op een geslaagde ochtend!

Marie-José Koot

AGENDA

08.00 normering tijdvak 1 beroepsgerichte vakken vmbo
Read More

Contact