Nieuws

Europaweek

By oktober 1, 2018februari 15th, 2021No Comments

Europaweek

In deze eerste breakweek was er voor leerjaar 1 (T) havo een totaal nieuw programma met als thema Europa.
Ze ontmoetten op maandag een vluchteling uit Syrië die zijn verhaal kwam vertellen en speelden ook een computergame, waarbij ze zelf op de vlucht zijn en nadenken over de keuzes die ze onderweg moeten maken. Ook bekeken ze samen met striptekenaar Jules Calis zijn tentoonstelling die tijdelijk in onze aula hangt. Op dinsdag stapten onze leerlingen op de fiets en gingen ze onder leiding van gids Rolf Rombouts een toeristische selfietour door Dongen maken: de Cammeleur, de Looierij, de bergen, het Wilheminapark en de kerk stonden onder andere op het programma. Onze leerlingen maakten bij elke locatie een mooie selfie en ze gaan er zelf nog een digitale collage van maken.
Woensdag werkten we samen met de gemeente Dongen aan een project rondom duurzaamheid in Europa, maar dus ook duurzaamheid in Dongen. Leerlingen moesten een plan maken hoe we Dongen duurzamer kunnen maken, nadat ze informatie van Mark Roza en Oscar van Rijn hadden ontvangen. Ook een kijkje op het duurzame dak van ons gemeentehuis behoorde tot het programma. Donderdag belandden de kids op een heuse internationale camping (buiten bij ons OLC) en leerden ze te overleven op een camping in verschillende talen. Engels, Duits, Frans en Spaans stonden op het programma. We sloten deze fantastische (zonnige!) dag op de camping gezellig af met een gezamenlijke bbq.

AGENDA

18.30 banenmarkt PWS mavo 4, presentatie PWS (T)havo 5 en (T)vwo 6
Read More
Tweedaagse SL Eind datum: 08 mrt
Read More

Contact