Nieuws

Gezellige drukte bij Cambreurmavo

By januari 29, 2018februari 15th, 2021No Comments

Gezellige drukte bij Cambreurmavo

Dat onze eigen mavoleerlingen de perfecte ambassadeurs zijn voor onze school, bleek gisteren nog maar eens. Met verve vervulden zij de rol van gastheer of –vrouw tijdens de Open dag. Ze draaiden hun hand niet om voor het geven van een presentatie, begroetten gasten op enthousiaste wijze, trakteerden zowel gasten als personeelsleden op een drankje en assisteerden hun docenten in de vaklokalen.

Velen vonden hun weg naar het mavogebouw aan de Bolkensteeg. Niet alleen leerlingen uit groep 7 en 8 hadden belangstelling voor onze school, er bleken ook diverse leerlingen uit Tilburg op zoek naar een andere school.

Het mavoteam kijkt terug op een geslaagde open dag: de goede sfeer en de kleinschaligheid werden door de bezoekers zeer gewaardeerd.

AGENDA

08.00 normering tijdvak 1 beroepsgerichte vakken vmbo
Read More

Contact