Nieuws

Wilhelmien van der Heijden krijgt een lintje

By mei 9, 2016februari 15th, 2021No Comments

Wilhelmien van der Heijden krijgt een lintje

Het Cambreur College feliciteert Wilhelmien van der Heijden van harte met haar lintje. Zij is Lid in de Orde van Oranje-Nassau geworden. Mevrouw Van der Heijden is jarenlang actief lid van de oudervereniging van onze school geweest, waar zij ongelofelijk veel werk verzet heeft. Maar ook al zijn haar kinderen al lang geen Cambreurianen meer, toch is ze nog steeds actief op onze school en wel als lid van de kookstaf tijdens de bezinningsdagen op Hoge Rielen. Wat ons betreft heeft ze dit lintje dubbel en dwars verdiend.

 

AGENDA

18.30 banenmarkt PWS mavo 4, presentatie PWS (T)havo 5 en (T)vwo 6
Read More
Tweedaagse SL Eind datum: 08 mrt
Read More

Contact