Nieuws

De eerste Havo Denken en Doen Dagen (DDD) zijn een feit!

By april 25, 2016februari 15th, 2021No Comments

De eerste Havo Denken en Doen Dagen (DDD) zijn een feit!

Graaien tussen het afval en er achter komen dat leerlingen op school wel erg veel plastic weggooien en nadenken wat je nog meer met dat afval kan doen. Een eigen gemaakt zweefvliegtuigje ontwerpen en proberen zo ver mogelijk te vliegen Een nieuwe gezonde snack op de markt brengen met hulp van een diëtiste. Een hippe glossy ontwerpen na een officiële redactievergadering. De moord in de school oplossen als echte CSI-er en er achterkomen dat het voor de technische recherche toch allemaal niet zo gemakkelijk is. Een website bouwen met de informatie over je toekomstige ik in het jaar 2032. Een spektakelbaan, vol met kettingreacties, bouwen. En bij de laatste workshop gingen onze leerlingen naar het leerlooierij museum voor achtergrondinformatie om vervolgens zelf een fotozoektocht in Dongen uit te zetten rondom het thema leer.

Bij elke workshop moesten onze leerlingen dus eerst DENKEN en daarna pas DOEN. Theorie koppelen aan praktijk, precies dat waar onze havo leerlingen heel goed in zijn.

Onze leerlingen hebben een fantastische dag gehad, onze collega’s eveneens.

Collega’s, leerlingen, gastsprekers en ouders: bedankt!
Ton Sprangers & Cindy Schade

AGENDA

stageweken leerlingen vmbo leerjaar 3 Eind datum: 24 mei
Read More
centraal examen tot en met woensdag 29 mei Eind datum: 29 mei
Read More

Contact