Nieuws

Onze twee TTO-leerlingen in de regionale finale Junior Speaking Contest 2016

By februari 26, 2016februari 15th, 2021No Comments

Onze twee TTO-leerlingen in de regionale finale Junior Speaking Contest 2016

Burak Erbek en Iris Schoenmakers van onze TTO-onderbouw vertegenwoordigden afgelopen donderdag onze school in de regioronde van de Junior Speaking Contest. De JSC is een landelijke wedstrijd van het Europees Platform voor leerlingen uit de 2e en 3e klas van het tweetalig onderwijs. Tweede- en derdeklassers  van 10 scholen uit de regio hebben deelgenomen aan deze ronde op het Pius X College te Bladel. Alle leerlingen hebben een speech gehouden rondom het thema ‘Simply speechless’. De jury moest twee winnaars kiezen uit 18 leerlingen en helaas werden onze leerlingen niet uitgekozen om naar de landelijke finale te gaan. Echter, Iris en Burak hebben indrukwekkende speeches gehouden en waren zeer blij om de sfeer te mogen proeven bij een dergelijke TTO-activiteit. We zijn erg trots op jullie!

AGENDA

18.30 banenmarkt PWS mavo 4, presentatie PWS (T)havo 5 en (T)vwo 6
Read More
Tweedaagse SL Eind datum: 08 mrt
Read More

Contact