Nieuws

Bedankt

By juli 14, 2015februari 15th, 2021No Comments

Bedankt

We bedanken alle vrijwilligersorganisaties, sportverenigingen, basisscholen en vele anderen voor het ter beschikking stellen van stageplaatsen voor de maatschappelijke stages.
Het Cambreur College vindt het belangrijk dat haar leerlingen kennismaken met maatschappelijke betrokkenheid. Leerlingen hebben dit jaar zelf een leuke stage gevonden of we zijn benaderd door de organisaties. Vele malen kwamen onze leerlingen terug met leuke verhalen. Afgelopen jaar hebben ze weer veel geleerd en sommige leerlingen blijven zelfs “plakken” als vrijwilliger.

Wij willen onze leerlingen zinvolle plaatsen aanbieden. Maar wij zijn wel afhankelijk van organisaties die deze plaatsen aanbieden. Indien u voor volgend schooljaar een stageplaats hebt voor onze leerlingen, aarzel dan niet en neem contact met ons op. U kunt contact opnemen met Renate Siemons, rsiemons@cambreurcollege.nl.

Wij brengen uw vacature dan onder de aandacht van onze leerlingen.
 

AGENDA

zomervakantie vanaf 13.00 uur tot en met vrijdag 16 augustus Eind datum: 16 aug
Read More
Accolade met welkom en start nieuwe schooljaar
Read More

Contact