Nieuws

Bedankt

By juli 13, 2015februari 15th, 2021No Comments

Bedankt

Bedankt, bedankt, bedankt! Dit zeggen we tegen alle bedrijven en instellingen die er dit jaar voor gezorgd hebben, dat onze leerlingen niet alleen in school maar ook daarbuiten heel veel geleerd hebben. Dankzij uw medewerking en ondersteuning hebben onze leerlingen kunnen ervaren, wat het is om een tijdlang op de werkvloer te staan.

"Ik weet nu echt zeker, dat ik in een ziekenhuis wil werken!"
"Onderwijs is toch niet helemaal mijn ding, ik denk, dat ik toch eerder de verzorging inga."
"Een hele dag op kantoor bezig zijn is veel minder saai, dan ik aanvankelijk dacht."
"Nu weet ik waarvoor ik mijn diploma wil behalen."
"Ze hebben me gevraagd om hier ook vakantiewerk te komen doen. Kennelijk heb ik het werk goed aangepakt!.

Zomaar wat reacties van onze leerlingen. U heeft dit mogelijk gemaakt.

Dit jaar heeft mevrouw Wilhelmien Laurijssen de contacten gelegd. Zij legt haar werk op het Cambreur neer. Volgend jaar neemt een nieuwe collega met u contact op. En we hopen, dat u dan opnieuw ja zegt tegen onze Cambreurleerlingen.
 

AGENDA

stageweken leerlingen vmbo leerjaar 3 Eind datum: 24 mei
Read More
centraal examen tot en met woensdag 29 mei Eind datum: 29 mei
Read More

Contact