Nieuws

Uitwisseling India 2015 aankomst

By april 20, 2015februari 15th, 2021No Comments

Uitwisseling India 2015 aankomst

Hoe zien ze eruit? Hoe praten ze? Zijn ze aardig? Dat waren allemaal vragen die door de hoofden van onze vw4 leerlingen spookten toen ze op Schiphol aan het wachten waren op hun gasten uit India. Afgelopen zondag kwamen zij aan om te beginnen aan een uitwisseling die 10 dagen duurt. 16 Indiase leerlingen verblijven de komende 10 dagen bij 14 van onze leerlingen en zullen tijdens die dagen allerlei projecten draaien en activiteiten ondernemen om elkaar en elkaars cultuur beter te leren kennen.
Na aankomst was er een mooie welkomstceremonie georganiseerd door Iris, Anouk en Nina. Ze hadden allerlei Nederlandse hapjes klaarstaan en er was een uitgebreide rondleiding door onze school. De ceremonie werd afgesloten met levend memorie met als doel het ijs te breken en de namen te leren kennen.
Vanaf maandag begint het serieuze werk…. Heel veel succes en plezier!!
 

AGENDA

stageweken leerlingen vmbo leerjaar 3 Eind datum: 24 mei
Read More
centraal examen tot en met woensdag 29 mei Eind datum: 29 mei
Read More

Contact