Nieuws

Film over uitwisseling India zeer de moeite waard

By november 25, 2014februari 15th, 2021No Comments

Film over uitwisseling India zeer de moeite waard

Chayenne van den Hazel uit vwo5 heeft over de uitwisseling met India een prachtige film gemaakt. Deze geeft een uitstekend beeld van Mumbai, van de school daar, maar ook van de opdrachten die onze leerlingen daar hebben moeten uitvoeren. Zij presenteren Nederland en onze cultuur in een voorstelling. En daar waar de Indiase leerlingen kunnen terugvallen op dans en drama, hebben onze leerlingen zelf een programma moeten samenstellen.
De uitwisseling naar India is tot stand gekomen door de samenwerking met Eumind en het Europees Platform.
Niet alleen onze leerlingen hebben veel geleerd van dit contact met een totaal andere cultuur, ook begeleiders en ouders hebben intensief contact met elkaar en met de ouders en docenten van Singhania gehad.
Kortom: een ervaring om nooit te vergeten.
Nieuwsgierig geworden? Klik dan hier.

 

 

AGENDA

zomervakantie vanaf 13.00 uur tot en met vrijdag 16 augustus Eind datum: 16 aug
Read More
Accolade met welkom en start nieuwe schooljaar
Read More

Contact