Nieuws

Voorbereiding op de Lille-excursie

By september 21, 2017februari 15th, 2021No Comments

Voorbereiding op de Lille-excursie

De leerlingen van (T)H/V3 gaan volgende week naar Lille. Eén van de opdrachten die ze daar moeten vervullen, is een Fransman / Française interviewen en daar een filmpje van maken. Om zich goed voor te bereiden, kwam mevrouw Corinne Gelok, een Française die in Nederland woont, vandaag naar het Cambreur College. Mevrouw Gelok is geen onbekende op onze school, zij komt jaarlijks om het interview met de leerlingen te oefenen. Met veel enthousiasme neemt zij het gesprek met de derdeklassers door. Iedere Fransman/vrouw vindt het nu eenmaal leuk als een buitenlander Frans probeert te praten. Onze leerlingen hebben goed hun best gedaan!

 

AGENDA

Start CPE tekenen mavo tot en met vrijdag 17 mei Eind datum: 17 mei
Read More
meivakantie Eind datum: 03 mei
Read More

Contact